Funkcinės - anticeliulitinės treniruotės

Funkcinė - anticeliulitinės treniruotės – tai aukšto intensyvumo kardio treniruotė trunkanti vos 20-25min., taikant funkcinius pratimus. 

 

Anticeliulitinė (nors labiau tiktų apibūdinimas riebalų deginimo treniruotė) ne todėl, kad ilgai ir nuobodžiai atliekami pratimai šlaunyms, o todėl, kad dirbama aerobiniame ir anaerobiniame režimuose. Dirbant tokiame režime pasiekiamas maksimalus riebalų degimas treniruotės metu ir 12 val. po jos, o tai lemia spartesnį svorio kritimą, kam tai aktualu. Žinoma greičiausi rezultatai pasiekiami sportą derinant su svaeika mityba. 

O kam tai nėra aktualu, bet svarbus fizininis aktyvumas, bei raumenukų reljefas, šios treniruotės irgi tiks.

Funkcinė - todėl,kad treniruotės metu parenkami pratimai apkraunantys ne vieną raumenų grupę, lavinama koordinacija, pusiausvyra, greitis, jėga, ištvermė, lankstumas.

Funkcinių treniruočių ypatumai:
Funkcinės treniruotės daug efektyvesnės už įprastines sporto klubuose taikomas metodikas. Paslaptis gana paprasta: jėgos prieaugis bei riebalų netekimas yra žymiai efektyvesni naudojant kompleksinius pratimus (juos atliekant dirba du ir daugiau sąnarių vienu metu) pagal laiką.
Funkcinių treniruočių metu treniruojamasi mažose grupėse – trenerė sportininkėms suteikia daugiau dėmesio, trumpos ir efektyvios treniruotės – taupo laiką, ypač greitai pasiekiami rezultatai, treniruotes lydi geros emocijos ir puiki nuotaika. Ypač tinkamos vasara, nes trunka vos pusvalandį.

Kodėl verta rinktis funkcines - anticeliulitines treniruotes?
* Sudeginama maksimaliai daug kalorijų.
* Trumpos ir efektyvios.
* Tai visapusiškos treniruotės, lavinančios visą kūną harmoningai.
* Vienodai efektyviai stiprinami raumenys, raiščiai ir sausgyslės.
* Funkcinės treniruotės yra dinamiškesnės ir įdomesnės.
* Formuojamas sportiškas, atletiškas, moteriškus privalumus pabrėžiantis kūnas.
* Kompleksiniai pratimai, kurių metu apkraunama daug raumenų grupių vienu metu.
* Efektyviai apkraunami gilieji (akiai nematomi) raumenys bei raumenys – stabilizatoriai.